ІНСТРУКТИВНА НАРАДА ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 02.11.2023 15:05

02 листопада 2023 року Комунальною установою «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради було проведено інструктивну нараду щодо організаційного супроводу ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, яка відбудеться 04 листопада 2023 року.

До наради долучилися члени журі та спостерігачі: 21 особа із 4 закладів освіти.

Світлана БРЯНЦЕВА, директор Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, зупинилася на регламенті проведення олімпіади, оформленні роботи, порядку виконання олімпіадних завдань, акцентувала увагу на оцінюванні творчих робіт (твору / есе).

Учасники наради отримали відповіді на поставлені запитання.