ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 03.11.2023 14:41

Це свято тих, хто повсякденно надає соціальний захист, допомогу та супровід громадянам.

Соціальну політику держави в нашій громаді провадять відділи та заклади виконавчого комітету міської ради:

«Центр надання соціальних послуг»;

відділ з питань соціального захисту та охорони здоров'я;

служба у справах дітей.

Разом з ними тісно співпрацюють обласні та районні установи системи Пенсійного фонду, Служби зайнятості, Управління соціального захисту.

Ті, хто присвятив себе цій сфері, мають дійсно велике серце і самовіддано служать людям.

Війна додала всім роботи, але не змінилося головне покликання – допомагати найвразливішим категоріям громадян, які щодня розраховують на підтримку.

Напередодні професійного свята колективи установ соціальної сфери, що працюють у громаді, отримали від Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА солодкі подарунки та нагороди кращим працівникам.

Зі святом!