СТАРОСТА В ГРОМАДІ. ПОСИЛЕННЯ ІНСТИТУЦІЙНОЇ СПРОМОЖНОСТІ

Дата: 03.11.2023 09:57

Цьому аспекту була присвячена всеукраїнська конференція 02 листопада у Києві, що відбулася за ініціативи шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».

Путивльщину на форумі разом з міським головою Костянтином ГАВРИЛЬЧУКОМ представляла староста найбільшого в громаді старостинського округу - В'язенського Валентина ДЕРУНОВА.

Путивльська громада в співпраці з проєктом PROSTO має сталу інституційну підтримку у вирішенні важливої проблеми - наданні якісних адміністративних послуг сільським жителям.

У поточному році завдяки такій співпраці наші старости пройшли курси відповідного навчання та отримали доступ до ведення Національних Реєстрів.

Партнери з проєкту PROSTO надали громаді необхідну комп'ютерну техніку.

У В'язенському старостинському окрузі вже створене віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Подробиці про діяльність проєкту