ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 01.11.2023 13:53

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Містобудівна документація «Детальний план території за межами села Пересипки Конотопського району Сумської області (коригування)».

Документ державного планування «Детальний план території за межами села Пересипки Конотопського району Сумської області (коригування)» є містобудівною документацією місцевого рівня, який потребує коригування відповідно до рішення Путивльської міської ради Сумської області від 21.09.2023р. № 1782-МР, у зв’язку з уточненням проєктних рішень по об’єкту «Реконструкція мостового переходу на км 78+862 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-44 Суми-Путивль-Глухів, Сумська область». Довжина проєктної ділянки підходів до мосту, що проходить в межах ДПТ (друга проектна ділянка) складає 163,55 м, довжина частини мосту – 129,0 м.

Метою розроблення детального плану території є:

- визначення планувальної структури та функціонального призначення території, параметрів забудови та ландшафтної організації території проектування, надання пропозицій щодо подальшого використання території в межі розроблення;

- визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;

- створення належних умов охорони об’єктів природно-заповідного фонду, інших об’єктів, що підлягають охороні відповідно до законодавства;

- визначення напрямів подальшої діяльності щодо охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;

- уточнення містобудівних умов та обмежень.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Путивльська міська рада Конотопського району Сумської області

Код ЄДРПОУ 04058083.

Адреса: 41500, Сумська обл., Конотопський р-н, місто Путивль, вулиця Князя Володимира, будинок 50.

тел. +38 (05442) 5-41-74

Електронна пошта: rada-putivl@ukr.net.

Офіційний сайт Путивльскої міської ради: https://putivlska-gromada.gov.ua.

3. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення.

Громадське обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки Проєкту містобудівної документації починається з 02 листопада 2023 року і триває по 02 грудня 2023 року.

Проєкт ДДП та звіт про стратегічну екологічну оцінку оприлюднений на офіційному веб-сайті Путивльської громади (https://putivlska-gromada.gov.ua/strategichna-ekologichna-ocinka-23-58-02-01-10-2023/) – від 02 листопада 2023 року.

4. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процесі громадського обговорення.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Путивльської міської ради за адресою: 41500, Сумська обл., Конотопський р-н, м. Путивль, вул. Героїв Путивльщини, будинок 84 aбо на електронну адресу: mistobud_putivl@ukr.net Контактна особа: начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Путивльської міської ради Ісаєва Юлія Ігорівна, тел; 05442 5-41-74; 0930663339.

5. Дата проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення).

30 листопада 2023 р.

6. Час проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення).

7. Місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення).

Зал засідань Путивльської міської ради.

Адреса: Сумська обл., Конотопський р-н, місто Путивль, вулиця Князя Володимира, будинок 50.

8. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Путивльської міської ради за адресою: 41500, Сумська обл., Конотопський р-н, м. Путивль, вул. Героїв Путивльщини, будинок 84 aбо на електронну адресу: mistobud_putivl@ukr.net Контактна особа: начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Путивльської міської ради Ісаєва Юлія Ігорівна, тел; 05442 5-41-74; 0930663339.

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень та пропозицій.

10. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (https://mepr.gov.ua), Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Сумської ОДА (http://www.pek.sm.gov.ua).

11. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування - відсутня.