ЛІДЕРИ ВІДНОВЛЕННЯ

Дата: 30.10.2023 08:40

29 жовтня для сорока учасників, а це 10 команд з різних куточків Сумщини, завершився перший навчальний модуль проєкту «Розвиток навичок фандрезингу «Лідери відновлення», що відбувся у місті Суми за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки.

Вже сьогодні команди почали роботу над проектними заявками, які, ми віримо, стануть основою майбутньої успішної діяльності, спрямованої на відновлення територій Сумщини. Крім того, учасники навчання мали змогу опанувати секрети врахування інклюзивного компоненту у проєктній діяльності та здобути навички розробки комунікаційної стратегії проєктів.

Сповнені ідей та вражень, озброєні знаннями та практичними вміннями команди вирушили до себе у громади, щоб вже за місяць знову зустрітися і продовжити навчання, презентуючи свої ідеї.

Тому далі нас чекає ще більше цікавих викликів та занять. І ми готові до них на всі 100%.

Зичимо Лідерам відновлення Сумщини плідно працювати заради Перемоги та майбутнього процвітання України!

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю Громадської організації «Агенція «Креативна Сумщина» і не обов’язково відображає позицію «Німецького фонду Маршалла».