ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

14-15 ЖОВТНЯ 2023 ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ, У М.КИЇВ

Дата: 18.10.2023 08:22
Кількість переглядів: 64

Участь узяли понад 600 учасників. Путивльським борцям пощастило боротися на килимі з найкращими борцями. Вихованці Віталія МУЖЕЦЬКОГО змагались у своїх вагових категоріях завзято, але на п'єдестал піднялися не всі.

Наймолодший та найлегший (24 кг) спортсмен у віковій категорії U8 з путивльської команди Сергій ДІДУСЕНКО став найуспішнішим, тільки маленького кроку не вистачило до чемпіонського звання, він забрав у свою копілку ДРУГЕ місце, поступившись борцю з Одещини. Також Сергій нагороджений за волю до перемоги подарунковим сертифікатом на придбання товарів від магазину barec.in.ua.

Давід ГНІДЕНКО (м.Буринь) змагався з досвітченими, сильними та важчими за себе борцями у ваговій категоріі 85 кг, достойно пройшов усі поєдинки та став на ТРЕТЄ місце на п'єдесталі та в рейтингу борців U14.

Не вистачило досвіду та везіння борцям: Тімуру ПОЛІЄНКУ, Вячеславу ЄРМАКОВУ, Ярославу КРЕВСУНУ, Максиму ГОНЧАРОВУ.

Вихованці Путивльської ДЮСШ (тренер Віталій Мужецький), які зараз навчаються в Київському ліцеї: Дмитро КАРПОВ, Єгор КОБЗИСТИЙ, Тарас ЛУЧАНІНОВ і Іван АЛТФАТЕР, на жаль до п'єдесталу не "дотягнули".

Вітаємо переможців і зичимо наполегливості переможеним, усі найважливіші перемоги ще попереду.

Дякуємо ЗСУ за можливіть проводити змагання та за можливість жити.