ВАКЦИНАЦІЯ - НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЗАХИСТУ ОРГАНІЗМУ ВІД ВІРУСІВ ГРИПУ ТА COVID-19

Дата: 25.10.2023 14:52

Хоча пандемія COVID-19 завершилась, але випадки захворювання фіксуються як по всій Україні загалом, так і у Конотопському районі.

У зв’язку з завершенням пандемії на COVID-19 наразі в Україні немає обов’язкової вакцинації проти коронавірусу. Записатися на щеплення можна у сімейного лікаря та пунктах щеплень. Вакцинація проти COVID-19 в Україні залишається безоплатною.

Загальний рекомендований курс вакцинації проти коронавірусу – це 3 щеплення, одне з яких бустерне. Четверта і п'ята доза – це сезонні бустери, які треба робити лише людям з групи ризику тяжкого перебігу COVID-19. До групи ризику, зокрема, належать люди, які мають ослаблений імунітет чи супутні захворювання, вагітні жінки, люди віком 60+.

Також на сьогодні триває вакцинація проти сезонного грипу, яка захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною.

Закликаємо жителів Конотопського району подбати про себе у час високої сезонної захворюваності.