У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕВИЩЕНО ЕПІДЕМІЧНИЙ ПОРІГ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Дата: 25.10.2023 15:49

За даними Державної установи «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» у Конотопському районі перевищено епідемічний поріг захворюваності на гострі респіраторні захворювання.

Показник захворюваності на ГРВІ по Конотопському району в період з 13.10.2023 по 20.10.2023 склав 455,8 на 100 тис. населення. На ГРВІ в Конотопському районі захворіли 883 особи, з них на COVID-19 захворіли 472 особи. За минулий тиждень в районі захворіло 472 дитини, з них 272 дітей шкільного віку. Серед дітей на COVID-19 був зафіксований один випадок у Кролевецькій міській територіальній громаді. Захворюваність на грип серед мешканців громад Конотопського району не реєструвалась.

Зважаючи на погіршення епідемічної ситуації стосовно гострих респіраторних інфекційних захворювань в Конотопському районі, як і в цілому в Сумській області, щоб запобігти інфікуванню на ГРВІ звертаємось з проханням в місцях підвищеного скупчення людей (в магазинах, громадському транспорті, закладах охорони здоров’я, тощо) дотримуватись:

- карантинної дистанції та маскового режиму,

- не нехтувати правилами особистої гігієни,

- уникати близького контакту з хворими,

-провітрювати та дезинфікувати приміщення.

Привчіть себе до корисних звичок:

- будьте фізично активними,

- уникайте стресу,

- висипайтеся,

- пийте багато води,

- харчуйтеся поживно.

У разі появи перших симптомів захворювання на ГРВІ звертайтеся за медичною допомогою до закладу охорони здоров’я.