ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ПРРО – ЗРУЧНО ТА КОРИСНО

Дата: 23.10.2023 13:20

Сучасні ІТ-технології та розвиток онлайн-сервісів надають платникам можливість обирати найбільш зручний формат для спілкування з державними органами й економити власний час,  отримуючи адміністративні та сервісні послуги on-line.

Цього разу Головне управління ДПС у Сумській області  інформує про електронні сервіси від ДПС, які знадобляться користувачам ПРРО в умовах перебоїв електропостачання, а саме: офлайн режим: завдяки змінам до законодавства на час воєнного стану зняті часові обмеження щодо використання ПРРО в режимі офлайн; мобільність: використання ПРРО на зручній платформі гаджету чи комп’ютера в будь - якій точці надання послуг; подання звітності: протягом години після встановлення зв’язку з фіскальним сервером підприємець передає розрахункові документи та фіскальні звітні чеки, створені ПРРО в режимі офлайн, до фіскального сервера; всі дані, які подаються через електронні сервіси, зберігаються в безпечному режимі, забезпечуючи конфіденційність та безпеку інформації.
             Електронні сервіси податкової служби значно спрощують ведення бізнесу для власників ПРРО, дозволяючи їм ефективно виконувати податкові обов'язки і бути в курсі всіх податкових змін та нововведень.

Акцентуємо, що сьогодні Електронні сервіси податкової служби стали надзвичайно зручним інструментом для власників програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО).

Податківці нагадують, що безкоштовний ПРРО від ДПС наразі доступний на платформах: Ios, Android, Web та Windows.