ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПІДТРИМКА: НА СУМЩИНІ СТАРТУЄ ГРАНТОВА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ МАЛОГО ТА МІКРОБІЗНЕСУ

Дата: 20.10.2023 14:43

Міжнародна гуманітарна організація Save the Children у співпраці з у співпраці з Центром Підтримки Бізнесу та Економічного Розвитку раді оголосити проєкт грантової допомоги для відновлення та підтримки економічного розвитку постраждалих громад Сумської області (Шостківський район, Конотопський район, Охтирський район).

Зазначимо, що ця програма спрямована на надання фінансової підтримки у розмірі 2500 доларів США для допомоги підприємцям малого та мікробізнесу у відновленні та зміцненні економічного потенціалу.Путивльська територіальна громада теж входить до цього переліку громад охоплених програмою.

Перші до кордону громади, при оцінці матимуть пріоритет*

Путивльська громада входить до Переліку громад, охоплених програмою!

Програма надання допомоги розподілена на два кроки:

1. Проходження дводенної тренінгової програми, яка надає практичні знання з написання бізнес-планів та подачу грантових заявок на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій.

2. Подання на грантову програму Save the children з подальшою участю у конкурсному відборі для отримання грошової допомоги на відновлення чи підтримку бізнесу розміром 2500$.

Зазначимо, що з початку року Save the Children здійснює дистрибуцію гігієнічних та продуктових наборів, а також проводить реєстрацію населення у постраждалих громадах Сумщини для отримання багатоцільової грошової допомоги. Ця роботи ведеться і зараз. Поява нової програми дійсно актуальна, адже стимулювання економічної активності на місцях, підтримка бізнесу та підприємців – першочергові кроки до відбудови країни та її економіки.

Зауважимо, що допомога надається лише для одного представника родини і має бути спрямована на реалізацію представленого на конкурсі бізнес-плану.

Використання гранту МОЖЕ включати, але не обмежується:

– Придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, необхідних для виробництва/переробки.

– Оренда приміщень (до 3 місяців).

– Невеликий ремонт та облаштування приміщень (включаючи меблі, стелажі тощо).

– Витрати на створення додаткових робочих місць і підтримання їх протягом до 3 місяців, не більше 40% суми гранту.

– Закупівля сировини для виробничого процесу (до 30% суми гранту)

– Отримання послуг (до 30% суми гранту)

– Транспортування обладнання/персоналу.

– Інше.

Учать у грантовій програмі є безкоштовною. Для отримання гранту, проходження дводенного тренінгу та подання бізнес-плану є обов’язковою вимогою. Участь у тренінговій програмі є безкоштовною.

Реєстрація на участь у програмі: https://kobo-ee.savethechildren.net/x/bCvfSxAx

Кінцевий термін реєстрації: 30 жовтня 2023