ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ЗАТВЕРДЖЕНІ
Дата: 19.10.2023 16:40
Кількість переглядів: 107
Протягом вересня-жовтня фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради брали активну участь у підготовці індивідуальних програм розвитку на дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Путивльської міської та Новослобідської сільської рад, узяли участь у засіданнях 55 команд психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами, надали поради педагогам та батькам.
Засідання проходили у змішаному форматі, онлайн, офлайн, навіть в укриттях. Дякуємо керівникам та педагогам закладів освіти, батькам за співпрацю!