НАСТАВНИЦТВО: ПРОФЕСІЙНА ПІДТРИМКА ТА РОЗВИТОК ПЕДАГОГІВ

Дата: 17.10.2023 16:14

17 жовтня 2023 року команда КУ «Путивльський ЦПРПП» взяла участь у вебінарі «Наставництво: професійна підтримка та розвиток педагогів». Організатор: відділ професійного розвитку педагогічних працівників державної установи «Український інститут розвитку освіти» за підтримки Європейський Центр Вергеланда Програма «Демократична школа» та Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».

Під час вебінару було розглянуто європейський досвід запровадження наставництва у закладах освіти, закцентовано увагу на тому, як наставництво може сприяти професійному розвитку педагогів та покращенню якості освіти загалом, презентовані приклади успішних кейсів з наставництва в закладах освіти під час педагогічної інтернатури, презентовано змістово-методичне забезпечення для реалізації суб’єктами підвищення кваліфікації типової програми підвищення кваліфікації педагогів-наставників.

Переглянути вебінар https://www.facebook.com/uied.org.ua