КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА ЗУСТРІЧ

Дата: 13.10.2023 15:44

Сьогодні, 13 жовтня 2023 року, фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради відвідали Путивльський ліцей №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради з метою надання допомоги вчителям, які працюють і інклюзивних класах. Захід об’єднав більше двох десятків педагогів, не зважаючи на часті сигнали повітряної тривоги.

Про роль та завдання вчителя інклюзивного класу в освіті дітей з особливими освітніми потребами розповіла директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара КИЗЕНКО, наголосила на основних функціях учителя в шкільних командах психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами.

Про адаптацію та модифікацію навчальних програм та матеріалів розповіла фахівець ( логопед) Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради   Ольга СМІЛИК, яка надала практичні поради та зразки, відповіді на питання.

Захід супроводжувала практичний психолог Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради  Олена МОВЛЯНОВА, яка запропонувала вправи на командотворення, бо лише злагоджена робота команди психолого-педагогічного супроводу, до складу якої входять і батьки дитини з особливими освітніми потребами, допоможе дитині  соціалізуватися та здобути  освіту відповідно до її потреб та можливостей.

Завершився захід запитаннями та відповідями, індивідуальними консультаціями.