ТЕМАТИЧНА ВИСТАВКА «ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВІДБУДОВИ»

Дата: 06.10.2023 13:44

Виклики, перед якими сьогодні постає українське суспільство, потребують ефективних та зважених рішень як з боку держави, так і зі сторони бізнес-спільноти, адже саме взаємодія та співпраця влади та бізнесу, науки та промислових підприємств надасть можливість для розбудови економічного  розвитку України, сприятимуть створенню інвестиційного клімату країни та зростанню добробуту громадян нашої держави.

Продовжуючи серію тематичних заходів, спрямованих на відкритий діалог та демонстрацію матеріалів, рішень і технологій щодо відновлення та відбудови інфраструктури України, проводитеметься тематична виставка “Ефективні рішення для відбудови”.

7-8 листопада 2023 року на єдиному майданчику у ВЦ «АККО Інтернейшнл» (Київ, пр-т Берестейський, 40Б) зберуться стейкхолдери  відновлення інфраструктури – вітчизняні та міжнародні компанії, представники законодавчої та виконавчої влади, фонди та фінансові інституції та експертне середовище.

Робота виставки передбачає дводенну роботу експозиції, тематичні форуми від організаторів і семінари від партнерів.

Тематичні напрямки:

Демонтаж. Очищення територій. Управління відходами від руйнувань.

Енергозберігаючі технології. Альтернативна енергетика. Гарантоване електроживлення.

Запрошуємо долучитися до участі у виставці “Ефективні рішення для відбудови”, а також у роботі тематичних форумів:

11.2023 Форум управління відходами від руйнувань.

11.2023 Форум енергоефективних рішень.

Подробиці на сайті: https://expo.technopolygon.com

Замовити квиток: https://erv2023.ticketforevent.com/?draft_mode=on