ПІДТРИМУЄМО ЛЮДЕЙ У СЕЛАХ, ПІДТРИМАЄМО Й У МІСТІ

Дата: 05.10.2023 16:32

Йдеться про забезпечення питною водою жителів Путивльської громади, і в цьому напрямку депутати міської ради сьогодні на сесії підтримали дві важливі пропозиції голови громади та відділу ЖКГ.

По-перше, на 320 тис. грн збільшили фінансову підтримку КП «Путивльміськводоканал».

Це дозволить певний час тримати діючі тарифи для населення міста без підвищень.

Адже в розрахунках тарифів наразі застосована вартість палива й електроенергії дворічної давнини (бензин, наприклад, по 28 грн/л, електрика по 3,50 грн/кВт, а зараз ці енергоносії підприємству обходяться по 54 грн та по 6,87 грн відповідно).

Друга важлива пропозиція - збільшити фінансування робіт із забезпечення питною водою сільських жителів.

З початку року в громаді здійснено більше 50-ти різних ремонтів водогонів, водонапірних веж, свердловин і колодязів, що загалом обійшлось у 520 тис. грн.

А ще 800 тис. грн витрачено на оплату електроенергії, спожиту насосами 39-ти водонапірних веж.

До відома, з моменту створення Путивльської громади, жителі в її селах користуються водою безкоштовно.

Тож це збережеться й надалі, принаймні, до кінця поточного року.

Як відомо, сільське населення сьогодні в переважній своїй більшості складається з пенсіонерів, у яких невисокий рівень доходів.

«Людям, що цього потребують, допомагатимемо допоки буде така можливість», - зазначає голова громади Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.