«ПУТИВЛЬСЬКА ОСІНЬ» У МІСТІ

Дата: 04.10.2023 14:52

Путивльщина є джерелом натхнення для багатьох вітчизняних митців у різні пори року, а осінь займає особливе місце в серці кожного.

Напередодні професійного свята – Дня художника України, у Путивльському краєзнавчому музеї відкрито тематичну виставку «Путивльська осінь», у якій 8 авторів представили 39 робіт, присвячених мальовничим куточкам нашого краю.

Над написанням полотен працювали Іван ГАПОНЕНКО – голова обласної організації Національної спілки художників України та Ігор ВАСИЛЕВСЬКИЙ – Заслужений художник України з м.Суми, члени Національної спілки художників України: Олександр Криушин, Олексій Дмитрієв, Ігор Некраха (м.Харків), Роман Найдьон (м.Чернігів), Богдан Макаренко (м.Київ) та Ігор Грей (м.Шостка).

Такі культурні заходи важливі для Путивльської громади, творіння авторів залишили незабутні враження в пам’яті кожного з присутніх гостей.

Дуже приємно, що попри труднощі, які переживає наша країна та народ, Путивль з його неповторними краєвидами пам’ятають, натхненно відтворюють і популяризують у своїх роботах сучасні митці.