З НАГОДИ ДНЯ МІСТА ПУТИВЛЬ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 03.10.2023 14:18

Феєрію позитивних емоцій підростаючому поколінню подарували співробітники Путивльського ЦПР.

Вихованці закладу порадували гостей свята яскравими номерами, організовано майстер-клас із запуску повітряних зміїв, а поціновувачів прикладної праці та образотворчого мистецтва чекала незабутня виставка дитячих робіт.

На спортмайданчику любителі спортивного та туристичного напрямку мали змогу спробувати власні сили.

Дякуємо колективу Путивльського центру позашкільної роботи за організацію свята та відмінний настрій його учасників, адже в нинішніх умовах вкрай необхідна підтримка кожної дитини.