ПРИЄМНО, ЩО НА ПУТИВЛЬЩИНІ СЕРЕД ОСВІТЯН Є СКРОМНІ ВОЛОНТЕРИ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ ТИЛ СВОЇМИ НЕВТОМНИМИ РУКАМИ

Дата: 30.09.2023 18:14

Одним з них є Шевченко Валентин Миколайович – колишній учитель Стрільниківського навчального закладу. Присвятив освітянській галузі 30 років, викладаючи українську мову та літературу

Валентин Миколайович свого часу зібрав коло себе молодь села, організувавши спортивні секції та футбольну команду.

Не зважаючи на поважний вік (83 роки), з літа 2022 року доєднався до волонтерського руху у своєму селі з підтримки ЗСУ. Щоденно він плете основу для маскувальних сіток.

Його невтомними руками сплетено 548 квадратних метрів сітки.

Як кажуть стрільниківські волонтери, без Валентина Миколайовича в нас нічого не вийшло, не змогли б так швидко виготовляти захист для військових. «Він плете основу, ми вплітаємо стрічки. Він наш мотиватор. Низький уклін за роботу».

Голубков Сергій Михайлович - працівник Путивльського професійного ліцею, майстер на всі руки.

Не рахуючись з  часом, постійно допомагає громаді з оборонних питань, а військовим - з виготовлення протитанкових їжаків, скоб для кріплення тощо.

Такими волонтерами пишається громада.