ВОЄННИЙ ЧАС СТАВ ВИКЛИКОМ ДЛЯ ВСІХ ПРЕДСТАВНИКІВ ГАЛУЗІ

Дата: 29.09.2023 20:21

Акцентував Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, вітаючи всю освітянську галузь Путивльщини з прийдешнім професійним святом – Днем працівників освіти.

Костянтин Миколайович подякував педагогам за надання якісних освітніх послуг в онлайн- та офлайн-форматі.

Освітяни виховують і навчають покоління патріотів України, які в майбутньому будуть гідно представляти свою батьківщину на всіх рівнях.

«Зичу всім причетним наснаги, натхнення, енергії та здоров’я. Нехай у родинах панують тепло, щастя та затишок. Миру всім нам», - побажав міський голова.

Зі святом.