ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ…

Дата: 29.09.2023 15:44

Сьогодні напередодні Дня захисників і захисниць у Путивльській громаді урочисто відкрили меморіальні дошки на честь загиблих Максима Єлфімова та Євгена Бучичева, які навчалися в Путивльському ліцеї № 2.

Хлопці одними з перших у нашій громаді стали на захист країни після повномасштабного російського вторгнення.

Максим - прикордонник,  загинув, захищаючи Чернігів.

Євген – доброволець, поклав своє життя на захисті Харківської області.

Обидва майже ровесники, їм назавжди буде 26 та 25 років.

За спогадами вчителів, були енергійними, небайдужими, допитливими учнями.

Свою сміливість і рішучість продемонстрували й у боях, знищуючи ворога, захищаючи Батьківщину.

Відтепер обов'язок наш і наших нащадків - берегти пам'ять про героїв, що віддали за нас найцінніше - своє життя.

Разом з присутніми на урочистостях побратимами героїв, друзями, близькими, представниками молоді висловив велику вдячність і шану батькам за виховання справжніх патріотів.

Максим Єлфімов нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Євген Бучичев нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!