З ДАВНІХ ЧАСІВ В УКРАЇНІ БУЛИ ПОПУЛЯРНІ ВИШИТІ ІКОНИ

Дата: 28.09.2023 08:57

Їх вишивали в монастирських майстернях і талановиті народні умільці.

Наші пращури наділяли вишивку надзвичайною силою, вірили, що це таїнство вершить долю людини.

Яскравим прикладом у збереженні народних традицій, утілених у сучасні вишиті твори, є вишиті ікони підопічними КУ «Центр надання соціальних послуг». Працівниками центру підготовлена виставка ікон під назвою «Небо на землі», присвячена Міжнародному дню людей похилого віку.

Висловлюємо велику вдячність за надані роботи отримувачам соціальних послуг відділення соціальної допомоги вдома. Зичимо здоров’я та довголіття, вашим умілим ручкам спритності, а душі натхнення.

З прийдешнім святом, дорогі наші представники старшого покоління. Прийміть найщиріші вітання, а також глибоку вдячність за все, що зроблено заради майбутнього молодших поколінь. Зичимо міцного здоров’я, довголіття, радості, сердечного тепла, миру, душевного спокою, добра та віри в краще майбутнє.