У ПУТИВЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАРАДУ З ПИТАННЯ ЗМІН ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ДОПОМОГИ НА ПРОЖИВАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Дата: 28.09.2023 11:49

У заході узяли участь Ольга СПОРИШ - начальник Путивльського відділу Конотопської філіі Сумського ОЦЗ, Тетяна Декунова - начальник відділу адміністрування соціальних послуг – адміністратор ЦНАПу, внутрішньо переміщені особи.

Також присутні мали змогу ознайомитися із заходами, запропонованими активними програмами, які діють на ринку праці та реалізуються спільно з Путивльською громадою:

навчання з використанням ваучера за професіями «газоелектрозварник» і «плиточник-лицювальник» на базі ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей»;

організація громадських робіт у «Пунктах незламності»;

порядок отримання мікрогрантів на створення нових робочих місць для безробітних;

організація участі в суспільно корисних роботах;

підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості;

інші активні програми на ринку праці.

Маємо надію, що зацікавлені особи скористаються пропозиціями та відкриють у подальшому для себе нові можливості.