Дата: 26.09.2023 09:46

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Путивльська міська рада оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Стратегія розвитку Путивльської міської територіальної громади на 2024 - 2030 роки».

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі до 06.10.2023 включно:

на поштову  адресу: 41500, Сумська обл., Конотопський р-н, м. Путивль, вул.князя Володимира, 50.

на електронну адресу:  rada-putivl@ukr.net

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.