ДІТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ МОЖУТЬ ВІДПОЧИТИ В ПОЛЬЩІ

Дата: 26.09.2023 15:23

Компанія "SUL LAGO" з польського міста Bialystok, яка діє спільно з неурядовим товариством "CZYSTY SWIAT" пропонує організацію поліпшення емоційно-психологічного здоров'я та відпочинку наших дітей.

Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров'я готовий сформувати групи з батьками чи представниками дітей, з числа тих, хто з початку війни не виїздив за кордон.

Ця пропозиція розглядається як відпочинок постраждалих від наслідків війни родин з дітьми, опікунів з дітьми-сиротами, багатодітних родин, родин військовослужбовців тощо.

Перебування в готельному комплексі для переселенців з України "OLECKO" терміном від 60 до 120 діб.

Триразове харчування, проживання в чотиримісних номерах з санвузлами.

Є допомога в оформленні документів для отримання медичної страховки та грошової допомоги.

Діти матимуть змогу навчатися дистанційно, для цього вони забезпечуються інтернет-ресурсом, зошитами, канцелярським приладдям та навушниками.

Можна безкоштовно одну годину на тиждень користуватися спортивними секціями за вподобанням.

Також за бажанням можливі екскурсії.

Батьки оплачують проїзд до Львова, а до потяга охочих безкоштовно доставить громада.

Радимо скористатися такою пропозицією.

Додаткова інформація за телефоном 0958741190 в робочі години тижня.