РІШЕННЯМ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ВСТАНОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИХ ЗНАКІВ, МЕМОРІАЛЬНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ДОШОК НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Дата: 25.09.2023 14:33

Утворена відповідна комісія для розгляду клопотань від близьких осіб захисників України та видатних діячів, від підприємств, установ, закладів, громадських об'єднань, трудових колективів.

Фінансування робіт з проєктування, виготовлення та встановлення пам'ятних знаків передбачено як за кошти ініціаторів, так і за рахунок місцевого бюджету.

Усі встановлені пам'ятні знаки, меморіальні та інформаційні дошки вносяться до спеціального реєстру.

Контроль за збереженням, технічним, санітарним і естетичним станом встановлених пам'ятних знаків, меморіальних і інформаційних дошок покладається на балансоутримувачів.