РІШЕННЯМ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ВСТАНОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИХ ЗНАКІВ, МЕМОРІАЛЬНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ДОШОК НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ
Дата: 25.09.2023 14:33
Кількість переглядів: 161
Утворена відповідна комісія для розгляду клопотань від близьких осіб захисників України та видатних діячів, від підприємств, установ, закладів, громадських об'єднань, трудових колективів.
Фінансування робіт з проєктування, виготовлення та встановлення пам'ятних знаків передбачено як за кошти ініціаторів, так і за рахунок місцевого бюджету.
Усі встановлені пам'ятні знаки, меморіальні та інформаційні дошки вносяться до спеціального реєстру.
Контроль за збереженням, технічним, санітарним і естетичним станом встановлених пам'ятних знаків, меморіальних і інформаційних дошок покладається на балансоутримувачів.
https://putivlska-gromada.gov.ua/docs/1491068/?fbclid=IwAR303S1ATvi5OEuCugwKaMZXcsSp4KXU3gOOo-EZYorGtxHvImhcH4Juxbs