СЬОГОДНІ ПРОВЕДЕНА ПОЗАПЛАНОВА СЕСІЯ В ОПЕРАТИВНОМУ ПОРЯДКУ

Дата: 21.09.2023 17:17

До нас звернулася підрядна організація, яка будує міст.

За дописами деяких депутатів, ми нібито участі не беремо в процесі відбудови мосту. Але якби ходили на сесії, то розуміли й бачили, хто бере участь.

Додатково розглянуто інші питання порядку денного.

Стосовно інформації, яка публікується в соціальних мережах щодо піску та видів робіт з його використання, то відповідна документація на це є.

По всім «писакам», які дискредитують міську владу, є відповідне звернення депутатів Путивльської міської ради до Служби безпеки України стосовно перевірки причетності таких осіб до певних служб російської федерації.

Тим, хто публікує будь-яку інформацію стосовно незаконності дій міської ради, звертайтеся до правоохоронних органів або міської ради з відповідними запитами. Якщо інформація не для службового користування, вона буде надана.

Усі брехливі звинувачення залишаються тільки звинуваченнями з незрозумілих акаунтів незрозумілих людей.