ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА ПРОГРАМОЮ УВКБ ООН

Дата: 20.09.2023 15:49

На чисельні звернення жителів громади з цього приводу надаємо роз'яснення.

Реєстрацію на виплати проводять сумські фахівці благодійного фонду "Право на захист" у визначені дні.

Громада лише надає приміщення, робочі місця та підключення до інтернету для реєстрації.

Задля уникнення черг і хаосу фахівці «Центру надання соціальних послуг» з доброї волі погоджуються вести попередній запис, що значно спрощує прийом громадян у зазначені години.

Варто знати, що кількість тих, хто бажає зареєструватися дуже велика, але впродовж одного дня фахівці можуть прийняти не більше 200 осіб.

Станом на сьогодні відбулися два виїзні прийоми фахівців "Право на захист" - 12 та 19 вересня, і прийнято близько 400 громадян.

21 вересня - черговий день прийому, і на нього вже попередньо записані 200 осіб.

Надалі є домовленість з благодійниками про додатковий день прийому громадян у нашій громаді - 29 вересня, запис на чергу для якого розпочнеться з 25 вересня.

Дякуємо колективу «Центру надання соціальних послуг» за допомогу й за готовність виконувати такі непрості завдання.

Детальна інформація про допомогу на сайті БФ “Право на захист"