ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 19.09.2023 11:08

Служба зайнятості реалізує спільний проєкт з Путивльською громадою  щодо професійного навчання громадян за  рахунок  ваучерів  згідно з Постановою Кабінету  Міністрів  України від 20 березня 2013 року № 207.

Професійне навчання  буде  відбуватися за професією «лицювальник-плиточник».

Скористатися правом на навчання можуть особи віком старше 45 років, страховий стаж яких  становить не менше як 15 років  до досягнення встановленого  статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове  державне  пенсійне  страхування» пенсійного віку.

Дія Порядку не поширюється на:

осіб, які не мають професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти;

осіб, які проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття;

осіб, які зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні.

Вартість ваучера встановлюється  в межах вартості навчання й не може перевищувати  десятикратний розмір  прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного  законом на  момент прийняття рішення про його  видачу.  У разі  видачі ваучера, кошти на  його  оплату  фінансуються за рахунок коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Після закінчення навчання найкращі фахівці  можуть бути  працевлаштованими  до комунальних  підприємств громади.

Запрошуємо тих, хто бажає навчатися на базі ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей».

Начальник відділу                                           Ольга СПОРИШ