ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ УСІХ ПРАЦІВНИКІВ І ВЕТЕРАНІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА - ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Дата: 17.09.2023 08:03

Професіонали, які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують глибокої поваги й високого авторитету. Особливо зараз, в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації,  коли наша екологія знаходиться під загрозою.

Дякуємо всім працівникам галузі та ветеранам лісової служби за щоденну сумлінну, невтомну працю, завдяки якій збільшується захист земельних угідь, кількість лісових насаджень і покращується екологічна ситуація.

У цей святковий день зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, Божого благословення, процвітання, добробуту, стабільності, віри в перемогу України та мирного неба

Путивльський міський голова                      Костянтин ГАВРИЛЬЧУК