ПЛАНУЄМО РОБОТУ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Дата: 15.09.2023 11:48

15 вересня 2023 року консультантом КУ «Путивльський ЦПРПП» Путивльської міської ради Вікторією МАХАНЬКОВОЮ проведено першу онлайн-нараду спеціалістів психологічної служби громади з питань планування роботи та ведення службової документації. До обговорення даних питань долучилися понад 10 практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Путивльської міської ради. Під час зустрічі висвітлено актуальні питання, пріоритетні напрямки роботи спеціалістів на новий навчальний рік та особливості планування діяльності під час змішаного навчання.

Війна виснажує фізично та психологічно, а тому спеціалісти психологічної служби, разом з виконанням своїх безпосередніх функцій – психологічного забезпечення освітнього процесу, змушені наразі взяти на себе ще й специфічні, що пов’язані з наданням психологічної підтримки та допомоги після травматичних подій дітям, їх батькам і педагогам.

Психологічна служба громади на сторожі ментального здоров’я всіх учасників освітнього процесу!