ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ СПРЯМУВАЛИ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ПОНАД 1,2 МЛРД ГРИВЕНЬ

Дата: 15.09.2023 09:36

Платники податків продовжують сумлінно підтримувати державу сплаченими податками. Завдяки їх активній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує такі необхідні кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат нашим громадянам.

Так, за підсумками січня-серпня  2023 року громади Конотопського району  отримали 1216,8 млн грн податкових платежів. Це на 350,8 млн грн більше, ніж за відповідний період 2022 року.

Найбільшу частку у загальній сумі надходжень становить податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено 945,0 млн гривень.

Також серед лідерів доходів бюджетів громад району – земельний податок (124,8 млн грн) та єдиний податок (106,7 млн гривень).

Податкова служба Сумщини вдячна платникам за сумлінність у наповненні місцевих бюджетів! Адже поповнення місцевих скарбниць, особливо під час воєнної агресії російської федерації проти України, є почесним та безкомпромісним обов’язком кожного громадянина нашої держави!