17 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ В УКРАЇНІ

Дата: 15.09.2023 14:51

За цих непростих часів узяти у свою родину на виховання дитину, позбавлену батьківського піклування, - це справжній життєвий подвиг.

Жителька Путивльської громади Альона СУХИХ разом зі своїм чоловіком Олегом, виховуючи двох власних дітей, наважилися на вчинок, що заслуговує на повагу, - подарували родинне тепло й турботу дитині, яка залишилася без піклування батьків.

Таких, як родина Сухих, у нашій державі наразі стає все більше й більше, адже є нагальна потреба - відкрити двері домівок і поділитися теплом своїх сердець з дітьми, яким необхідна допомога, розуміння та підтримка від дорослих.

Загалом у Путивльській громаді в прийомних сім'ях, сім'ях усиновителів, опікунів та піклувальників виховується більше 50-ти дітей, які отримали захист від люблячих і дбайливих батьків.

Дякуємо всім, хто зумів дати кожній дитині, що зростає у таких сім'ях, найважливішу радість у житті - щастя мати родину.