ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Дата: 12.09.2023 15:27
Кількість переглядів: 165

Товариство з обмеженою відповідальністю «Тарос Груп» повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність.

Планована діяльність Реконструкція автозаправного комплексу із обладнанням газового модуля, що розташований в м. Путивль по вул. Новоселівська, 131 (Червоноармійська), Сумської області. Реконструкція автозаправного комплексу передбачає обладнання стаціонарного газозаправного модуля (ГЗМ). Проектом передбачається: встановлення стаціонарного газового модуля СЗГ-10 з підземним резервуаром ємністю 9,9м3,та паливо-роздавальною колонкою (ПРК) зрідженого вуглеводневого газу (ЗВГ). ГЗМ СЗГ-10 розрахований на 120 заправок на добу ЗВГ. Річна потреба ЗВГ складає 1680 м3/рік. На існуючій АЗС, площею 0,5167 га, наявні чотири підземні резервуари об’ємом 25 м3 кожний для бензину та дизельного пального, операторська АЗС, навіс з ПРК рідкого моторного палива (3шт), підземні пожежні резервуари, очисні споруди дощових стоків, очисні споруди господарсько-побутових стоків. Режим роботи АЗС - цілодобовий.

2. Суб’єкт господарювання

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАРОС ГРУП» код згідно з ЄДРПОУ 40769647, юридична адреса: 40000, м. Суми, м-н. Незалежності,                  буд. 3/1, тел.(0542) 700-671, місце провадження діяльності: Сумська обл., м. Путивль,                       вул.  Новоселівська, 131, Еmail:priem@f15.sumy.ua. Контактна особа - Куксов Олександр Миколайович, (0542)70-06-71.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2, Еmail:sumy.ovd@gmail.com. Контактна особа: Яценко Олена Анатоліївна, (0542) 70-09-51, (0542) 70-09-55.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.

Дозвіл на початок виконання будівельних робіт (ст.37 «Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності») що видається Державною інспекцією архітектури та містобудування України

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться 03.10.2023 о 10.00 год. в режимі відеоконференції за посиланням:

 

 https://meet.google.com/oit-esry-und

 

Відповідно до п. 21 ст. 17 Закону України про оцінку впливу на довкілля» громадські слухання не проводяться. Всі зауваження та пропозиції надаються в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) до уповноваженого органу.

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності.

Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2, Еmail:sumy.ovd@gmail.com. Контактна особа: Яценко Олена Анатоліївна, (0542) 70-09-51, (0542) 70-09-55.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2, Еmail:sumy.ovd@gmail.com. Контактна особа: Яценко Олена Анатоліївна, (0542) 70-09-51, (0542) 70-09-55.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності.

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 103 аркушах та додатки до звіту.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними.

9.1. ТОВ «ТАРОС ГРУП»: Сумська обл., м. Путивль, вул. Новоселівська, 131. З 3.07.2023 року з 9.00 до 16.30 шодено, окрім вихідних. Контактна особа: Місеврін Олександр Павлович, +38(066) 919-20-54.

9.2. Адміністративна будівля Путивльської міської ради, відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради, ІІІ поверх, вул. Героїв Путивльщини, м. Путивль, електронна пошта: vidilgkhputivl@ukr.net

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь