У ГРОМАДІ ДОПОМОЖУТЬ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА ПРОГРАМОЮ УВКБ ООН

Дата: 13.09.2023 11:46

11 вересня фахівці благодійного фонду "Право на захист" у приміщенні Центру надання соціальних послуг проводили відповідну реєстрацію мешканців громади. Одночасно працювало на прийомі 8 фахівців, та все ж усіх охочих не змогли зареєструвати.

Надалі є домовленість з благодійниками про додаткові виїзди до нашої громади для продовження реєстрації. І щоб уникнути непотрібного ажіотажу 14, 15, 18 та 20 вересня фахівці Центру надання соціальних послуг за адресою розташування установи (м.Путивль, прІоанна Путивльського, 93А) вестимуть ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА ЧЕРГУ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ.

Згідно зі сформованого списку, за "номерками" 19 та 21 вересня благодійники вестимуть прийом вже без "ЖИВОЇ ЧЕРГИ". Для попереднього запису в ЦНСП необхідно мати паспорт.

Зверніть увагу, що родина має право надати документи для запису, якщо:

не отримувала раніше грошову допомогу від міжнародних організацій,

має дохід, менший за 5400 грн на особу та належить до таких категорій та критеріїв вразливості:

переселенці, які перемістилися після 24.02.22, особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій;

люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:

родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

родина з однією або декількома особами з особливими потребами.

А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання.

Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Інформація, яку необхідно буде надати:

податковий номер;

національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;

довідка ВПО (за наявності);

банківська картка головного заявника;

свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання;

інші документи, що підтверджують відповідність критеріям програми.

Для збору даних мають бути особисто присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

Детальна інформація про грошову допомогу на сайті БФ “Право на захист”: https://bit.ly/3Tgnpx5

Інформаційна підтримка та можливість поставити питання: https://t.me/IDPhelp

Гаряча лінія УВКБ ООН: 0 800 307 711