УЧАСТЬ У НАРАДІ

Дата: 30.08.2023 16:47

30 серпня 2023 року у Путивльському Центрі позашкільної роботи відбулися нарада для керівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Путивльської міської ради, у якій узяла участь директор КУ «Путивльський ІРЦ» Тамара Кизенко та ознайомила присутніх із основними вимогами щодо організації інклюзивного навчання в 2023/2024 навчальному році, надала рекомендації щодо порядку відкриття інклюзивного класу, інклюзивної групи. Акцентувала увагу на організації роботи команд психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами, зокрема й тих, що перебувають на педагогічному патронажі. Також ознайомила з нормативною базою з організації навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Подякувала керівникам за співпрацю, завдяки якій усі діти своєчасно забезпечені висновками про комплексну оцінку розвитку та з 1 вересня будуть здобувати освіту відповідно до потреб та можливостей.