СЕРПНЕВА НАРАДА КЕРІВНИКІВ

Дата: 29.08.2023 16:46

29 серпня 2023 року директор КУ «Путивльський ІРЦ» Тамара Кизенко взяла участь у серпневій нараді керівників закладів освіти Новослобідської сільської ради. Привітала учасників зібрання з початком нового навчального року та  наголосила на особливостях організації інклюзивного навчання в 2023/2024 навчальному році. Наголосила на важливості забезпечення осіб з особливими освітніми потребами навчанням з урахуванням потреб та можливостей дітей, зупинилась на алгоритмі створення інклюзивних класів, складанні індивідуальної програми розвитку дитини, моніторингу її виконання. Акцентувала увагу на методичних рекомендаціях «Безпечне освітнє середовище: Надання індивідуальної підтримки учням з особливими освітніми потребами під час підготовки до реагування на надзвичайні ситуації».