ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ СЕСІЄЮ ЗАВЖДИ ВИМАГАЄ РЕТЕЛЬНОГО ОПРАЦЮВАННЯ

Дата: 05.09.2023 16:22

Через реалії воєнного стану підготовка проєктів відбувається в короткі терміни. Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК подякував відповідним виконавцям за оперативність.

Сьогодні на пленарному засіданні депутатами прийнято рішення за 52 питаннями порядку денного.

Відбулася заміна в складі депутатського корпусу міської ради. Внесено зміни до профільних програм, які сприяють підтримці жителів громади. Підтримано рішення масштабних проєктів: співфінансування ремонту доріг, затвердження містобудівної документації. Депутатською комісією попередньо опрацьовані земельні питання за заявами громадян.

«Дякую депутатам за підтримку стосовно звернення до вищих органів влади, щоб і надалі громада мала можливість надавати освітні, комунальні та інші послуги для жителів», - акцентував Костянтин Миколайович.

Разом ми сильні!

Спільно до перемоги!