ДНЯМИ В ПУТИВЛІ ВІДБУЛИСЯ МІЖРАЙОННІ ЗМАГАННЯ З КАРАТЕ «ПУТИВЛЬЩИНА – КРАЙ ПЕРЕМОЖЦІВ!»

Дата: 05.09.2023 13:09

У ході благодійного «Турніру Незалежності» з карате, який був присвячений Дню Незалежності України, збиралися кошти для постраждалого путивльського воїна ЗСУ.

Змагалися хлопці та дівчата від 3років із чотирьох міст Конотопського та Шосткінського районів: Путивль, Глухів, Кролевець, Шостка.

«Дуже приємно, що наші діти знаходять себе в спорті, який символізує силу духу та краси», - підкреслив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Під час турніру в рамках акції «Путивльщина в підтримку ЗСУ» юним спортсменам своєю активністю і мирною битвою вдалося зібрати 6600 грн. Усі кошти будуть адресно передані військовослужбовцю-путивлянину на лікування - людині, яка стояла на захисті України, нашого майбутнього та майбутнього наших дітей.

Разом ми сильні!