СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ВИЗНАЧЕНО ВЕКТОРИ РОБОТИ НА НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Дата: 29.08.2023 14:43

29.08.2023 Світлана БРЯНЦЕВА, директор Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, взяла участь в обласній педагогічній конференції «Освіта Сумщини: безпека, раціональність, якість. Крокуємо до ПЕРЕМОГИ!»

На захід були запрошені Тарас САВЧЕНКО, тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації; Микита БАНЯ, заступник голови Сумської обласної ради; Олена БОЙКО, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації.

Під час конференції обговорювалися питання організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, доступності і безпечності освітнього середовища.