КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК: «ПОБУВАВШИ В ЗАКЛАДІ ПІСЛЯ НЕДОВГОЇ ЛІТНЬОЇ ПЕРЕРВИ, БУВ ПРИЄМНО ВРАЖЕНИЙ ЗМІНАМИ»

Дата: 31.08.2023 09:27

Путивльський міський голова висловив вдячність колективу Центру позашкільної роботи на чолі з директором закладу Оленою ЧУПРУН за ініціативність і постійне прагнення розвитку.

У новому навчальному році Центр додає нові гуртки з оновленим обладнанням, з новими креативними фахівцями.

Депутатський корпус міської ради на сесіях неодноразово підтримував рішення про додаткове фінансування діяльності закладу.

І ось маємо такі результати:

- оснащено нову залу для занять панкратіоном  (тренер Олександр СТРЕЛЬНИКОВ);

- додатково оснащений обладнанням кабінет інтерактивного тиру (керівник Олександр КРАВЦОВ);

- відкривається новий гурток «Робототехніка» (керівник Анатолій ОРЕХОВ).

Також відремонтовано залу для занять греко-римською боротьбою Путивльської ДЮСШ (тренер Віталій МУЖЕЦЬКИЙ).

Загалом у закладі позашкільної роботи працюватиме 35 гуртків, де буде задіяно 1570 вихованців за різними напрямами.

Приємно, що завдяки такій можливості наші учні постійно  виявляють у собі різнобічні таланти та творчо  розвиваються.

А це обов'язково допоможе їм у дорослому житті.

У добру путь!