ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Дата: 30.08.2023 15:19

Костянтин ГАВРИЛЬЧУК: «Не зважаючи на воєнний стан і виклики, які постали перед освітянами, учні громади та їх педагоги показують гарний результат за підсумками минулого навчального року. Міська влада, за можливості, буде підтримувати обдарованих дітей і їх наставників».

Путивльський міський голова подякував кожному педагогу навчальних закладів за ту титанічну роботу, яка здійснюється кожного дня. «Ви за час війни переформотували свою діяльність, стали робітниками, волонтерами… Дякую за ту діяльність, яку здійснено в закладах щодо облаштування укриттів задля безпекової ситуації під час освітнього процессу» - підкреслив Костянтин Миколайович.

Батьки самостійно обирають формат навчання для своєї дитини. У залежності від обраного виду, шкільні заклади здійснюватимуть забезпечення надання якісних освітніх послуг.

Посадовець побажав освітянам громади миру, перемоги, наснаги та витримки в роботі з підростаючим поколінням.

Разом до перемоги!

Слава Україні!