УЖЕ ДРУГИЙ РІК МИ ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ

Дата: 24.08.2023 09:12

Вони виборюють свободу, відстоюють нашу волю, честь і гідність. Дякуємо Збройним Силам України за доблесть, мужність і  незламність перед окупантом.

Підступний ворог постійно порушує норми міжнародного гуманітарного права та скоює воєнні злочини, ігноруючи міжнародні договори.

Сьогодні ми жертвуємо найціннішим – захисниками та захисницями, які цілодобово стоять на варті нашого спокою. Пам’ять про полеглих героїв житиме вічно в серці кожного українця та прийдешніх поколінь, адже дорогою ціною відстоюється та виборюється незалежність і суверенність нашої землі.

Від щирого серця зичу всім віри, наснаги та успіху в досягненні поставлених цілей, нехай прагнення до кращого майбутнього надихають на нові звершення та починання задля майбутньої перемоги та миру в Україні.

Зичу кожному щедрої долі, плідної праці, родинного затишку, злагоди й добробуту.

Ми переможемо!

Слава Україні!