ВІДБУЛОСЯ ЗНОВУ ЗАКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.08.2023 16:06

Костянтин ГАВРИЛЬЧУК: «Дякую депутатам за активність, за розуміння підтримки військових, адже найпершим чином розглядали питання оборонного характеру».

Усі питання, окрім тих, які стосуються оборони та державної безпеки, висвітлюються на офіційному сайті Путивльської міської ради.

Відповідно були внесені зміни до прийнятого бюджету громади. Також нагального вирішення вимагали питання щодо дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації та співфінансування  робіт  з поточного середнього ремонту комунальних автомобільних доріг.

До розгляду внесено та підтримано депутатами регламентні та земельні питання.

Пленарне засідання пройшло доволі швидко, конструктивно, без особливих змін, доповнень, пропозицій. Усі рішення ухвалені.

Фахові спеціалісти та депутатські комісії готуються до наступного засідання сесії.

Разом до перемоги.