ВІДЗНАЧЕННЯ НАЙКРАЩИХ

Дата: 17.08.2023 13:25

Із превеликим задоволенням Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК вручив сертифікати на грошові винагороди випускникам і вчителям за досягнуті  максимальні результати зі складання національного мультипредметного тесту цього року.

Відзначаємо випускниць

Світлану БУБЛИК,

Ганну ПАНЧЕНКО,

Ганну СКОРОБОГАТУ,

Софію ЧЕРТУШКІНУ

Катерину ЯРОВЕНКО

та їхніх учителів Тетяну ЗУБ і Тетяну КОРНЄВУ.

Рішення про такі фінансові заохочення нещодавно ухвалили депутати Путивльської міської ради. Згідно з ним, кожен учень, що досяг максимального результату при складанні ЗНО (НМТ), отримає 12 тисяч гривень, а його вчитель - по 5 тисяч гривень за кожного успішного випускника.

Попереду новий навчальний рік.

З вірою в нашу молодь випускниця Путивльського ліцею № 2 Софія ЧЕРТУШКІНА на урочистостях зазначила: "Бажаємо, щоб майбутні випускники завжди досягали кращих результатів, ніж попередні".