РОЗ’ЯСНЕННЯ НОВАЦІЙ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА НА РОБОЧІЙ ЗУСТРІЧІ

Дата: 18.08.2023 10:52

У рамках роз’яснювальної кампанії щодо новацій податкового законодавства, які вступили в дію з набуття чинності Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» податківцями Путивльщини проведено зустріч з представниками малого та середнього бізнесу.

Під час зустрічі надано роз’яснення присутнім щодо застосування та використання реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних РРО при провадженні господарської діяльності та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України № 3219-ІХ.

Податківці наголосили, що суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України від 06 липня 1995 року № 265-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами, для здійснення розрахункових операцій у готівковій  та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.

Також мова йшла про мінімальні податкові зобов’язання для фізичних осіб – платників податків і термінів сплати податку, щодо сплати податку на нерухоме майно згідно із Законом України № 3050-ІХ.

Звернули увагу присутніх щодо офіційного оформлення трудових відносин та переваг легального працевлаштування.

Наприкінці зустрічі податківці відповіли на всі запитання, що виникли з використання РРО/ПРРО.