УВАГА: КОНКУРС

Дата: 16.08.2023 09:02

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за організаційної підтримки Спілки молодих державних службовців України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді. Про це повідомляє Інфосіті.

Зокрема, у 2023 році Конкурс проходитиме в 6 номінаціях:

«Рівні права і можливості жінок і чоловіків»;

«Політична освіта та політична культура»;

«Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи»;

«Реформування освіти в умовах воєнного стану»;

«Мій довід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики»;

«Реформування державного управління в контексті європейської інтеграції України».

Конкурс триватиме з 23 червня по 27 жовтня 2023 року. Брати участь у ньому може (одноосібно або творчими колективами) молодь від 14 до 35 років.

Для участі в конкурсі необхідно до 25 серпня 2023 року подати на електронну адресу Організаційного комітету konkurs@center.gov.ua заявку за встановленим зразком, а також конкурсну роботу.

Розгляд і оцінювання робіт відбудеться у вересні 2023 року, а визначення та нагородження переможців і призерів – у жовтні.

Більш детальну інформацію про конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті конкурсу або звернутися до Організаційного комітету конкурсу за електронною адресою.