13 СЕРПНЯ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧАЮТЬ ПРАЦІВНИКИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Дата: 11.08.2023 14:01

У нас у цій галузі працює злагоджений і професійний колектив інспекторів лабораторної справи, фельдшерів, молодших спеціалістів, лікарів і магістрів ветеринарної медицини.

Фахівці на чолі із заступником начальника відділу безпечності та ветеринарної медицини Конотопського райуправління Держпродспоживслужби в Сумській області Надією ЛЮШИНОЮ обслуговують, окрім Путивльської, ще й Новослобідську громаду.

Це люди з великими та відкритими серцями.

Увагу й тепло, яке вони проявляють до чотирилапих пацієнтів, заслуговує великої пошани.

Працівники цієї гуманної професії вміють робити світ добрішим і безпечнішим.

«Щастя вашим родинам, професійних здобутків і здоров'я всім, кого ви лікуєте», - побажав Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, вітаючи працівників галузі з професійним святом.