У СІЧНІ-ЛИПНІ 2023 РОКУ БЮДЖЕТ СУМЩИНИ ПОПОВНИВСЯ 965,0 МІЛЬЙОНАМИ ГРИВЕНЬ

Дата: 11.08.2023 13:02

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області упродовж семи місяців 2023 року до обласного бюджету Сумщини надійшло 965,0 млн грн податків, зборів та інших податкових платежів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень зросла на суму 172,8 млн грн (або на 21,8 відсотка).

Найбільша частка у загальній сумі сплачених податкових надходжень належить податку на доходи фізичних осіб. З початку року до обласного бюджету його надійшло 813,0 млн  грн, що більше тогорічного показника на 154,7 млн грн (або на 23,5 відсотка).

Рентної плати за користування надрами було сплачено в сумі 66,4 млн грн що більше на 9,5 млн грн (або на 16,8 відсотка).

Крім того, до обласного бюджету надійшло податку на прибуток підприємств у сумі 63,5 млн грн, що перевищує показник минулого року на 7,6 млн грн (або на 13,7 відсотка).