ЗАХИСНИКИ ОДЕРЖАТЬ ВИПЛАТИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 10.08.2023 09:57

Відтепер одноразова грошова виплата для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни та членів сімей загиблих та померлих внаслідок війни встановлюватиметься та виплачуватиметься до Дня Незалежності України.

Такі виплати зазначеним категоріям захисників з числа пенсіонерів органи Пенсійного фонду України забезпечать у серпні разом з пенсією без потреби звернень.

Особам, які мають один із зазначених статусів і продовжують службу в силових структурах (військовослужбовці, поліцейські, особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, служби судової охорони, особи начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби), виплати забезпечать за місцем несення служби, для цього відповідні органи нададуть подання на фінансування виплат до органів Пенсійного фонду і одержать від нього кошти для виплат захисникам.

Посилання на форму заяви: https://docs.google.com/.../1T8vzIK3Sav8tMh0n.../htmlview...

Особам, які мають один із зазначених статусів і не є пенсіонерами та/або не продовжують службу у силових органах, для одержання одноразової виплати потрібно звернутись особисто до ближчого сервісного центру Пенсійного фонду України або через веб-портал Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) із документами, які підтверджують один із зазначених вище, статусів. Таким особам органи Пенсійного фонду перерахують кошти на їх банківські рахунки.

Якщо з тих чи інших причин такі особи не встигнуть звернутись за виплатами, це ще можна буде зробити у вересні, але не пізніше 1 жовтня.