ВІТАЄМО МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 27.07.2023 08:08

Саме ви є представниками однієї з найшляхетніших професій, адже  несете почесну і вкрай нелегку місію боротьби за людські життя.

Сьогодні, у скрутний воєнний час, медичні працівники виконують надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній. У щоденному служінні суспільству вони не зважають на власні  інтереси, відпочинок, спокій і емоції.

Ми безмежно вдячні за вашу чуйність, самовідданість і небайдужість до чужих страждань, які несуть пацієнтам неабияку підтримку та надії на зцілення.

У цей непростий час зичимо вам здійснення мрій і задумів, нехай ваша нелегка праця та віра дарує нам здоров’я та радість.

Зичимо вам і вашим сім’ям миру, міцного здоров’я, наснаги, любові, добра та благополуччя.

Путивльський міський голова             Костянтин ГАВРИЛЬЧУК